Riaditeľom SIS sa stal brat poslanca Pčolinského. SHO: Vraveli, že budú iní. A sú ešte horší ako Fico

Novým šéfom Slovenskej informačnej služby (SIS) je Vladimír Pčolinský, brat poslanca NR SR za hnutie Sme rodina Petra Pčolinského. Na návrh vlády ho dnes do funkcie vymenovala prezidentka SR Zuzana Čaputová. Informujú médiá.

Na vymenovanie Vladimíra Pčolinského za šéfa SIS reagoval Róbert Švec:

Tragikomické udalosti sa odohrávajú na Slovensku v tieto dni. Tí, ktorí ešte pred pár týždňami kritizovali Fica a spol. z rodinkárstva a sľubovali, že oni budú iní, sú nakoniec takí istí, a možno aj horší.

Dnes bol Vladimír Pčolinský, brat poslanca NR SR Petra Pčolinského za hnutie Sme rodina, vymenovaný prezidentkou za riaditeľa Slovenskej informačnej služby. Nuž, menšie zlo je menšie zlo, či?

Nič sa nezmenilo, Slováci. Už si to treba jasne povedať a najmä uvedomiť. Jedna časť hodnotovej mafie bola vymenená druhou časťou tej istej mafie. Zmenili sa iba mená a názvy. Ale chobotnica úraduje naďalej.

————————-

Prečítajte si tiež: Matovičova vláda. Naď a Korčok: Rusko je náš nepriateľ! SHO: Ste vojnoví štváči

————————-

Jedna časť hodnotovej mafie bola vymenená druhou časťou tej istej mafie. Zmenili sa iba mená a názvy. Ale chobotnica úraduje naďalej. Zdroj fotky: Internet

 

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds