SHO: Katarína Boková dokazuje každý deň, že je silná žena slovenská! A prekážky ju zoceľujú

Dámy a páni! Mama Katka Boková dokazuje každou svojou činnosťou, že vie, o čom je život. A tak tomu bolo aj v sobotu 23. októbra.

„Mám rada fyzickú robotu, obzvlášť vtedy keď je vidieť výsledok. Dnes vyšlo počasie, prednášku v škole nemám, zapojili sme aj deti a spojili príjemné s užitočným,“ konštatuje Katka.

Ak si niekto myslí, že Katarína Boková je jemné žieňa, je na omyle. Navyše tak, ako je potrebné nakladať drevo, aby sa nezrútilo, je nevyhnutné, dať pevné základy nášmu školstvu, zdravotníctvu, poľnohospodárstvu a vôbec každej jednej oblasti.

Aby sme to dosiahli, musia zodpovednosť za chod štátu prevziať silní jedinci, ktorí sa neboja fyzicky makať, vzdelávať sa, pracovať na sebe a úprimne sa zaujímať o problémy občanov.

A aj o tom sú naše aktivity pre hnutie, národ a vlasť.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Nebuď sviňa: Pavol Poprocký využil jesenné dni aj na zhotovenie búdky pre spevavce

————————–

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na naše ekologické aktivity, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: Dar – projekt Nebuď sviňa. Ďakujeme, Slováci.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds