POZVÁNKA do Nového Mesta nad Váhom: Covid automat? To je aký mentálny paškvil! Preč s ním!

Dámy a páni! Po vydarených buntáciach pouličných aj v Senci, Malackách, Nitre, Martine TU nasleduje ďalšie slovenské okresné mesto.

Čo my sľúbime, aj plníme. Pretože nie sme štandardní politici. Nás zaujímajú vaše názory a vy nemusíte chodiť za nami, my prídeme za vami, do vašich miest.

Tešíme sa na stretnutie s vami v Novom Meste nad Váhom. V nedeľu 14. novembra od 15:00 hod. na Námestí slobody. S prejavmi vystúpia Róbert Švec, Katarína Boková a Štefan Polačik. A prineste si aj sviečky, kahance… Po diskusii vás pozývame na sviečkový sprievod mestom. Aby bolo jasné, že na Slovensku sú doma zodpovední a rozumní ľudia!

Námietka? Ale Nové Mesto nad Váhom bude akože čierny okres podľa ich covid automatu? Odpoveď: A čo je to covid automat TU. My sa riadime zdravým rozumom a ústavou nášho štátu slovenského.

Pripravovaná buntácia pouličná bude venovaná aj policajnej brutalite, ktorú rozpútal covidový kolaborant a dočasný… Štefan Hamran, šéf polície na bezbranných ľuďoch v obchodných prevádzkach.

Za silné, sebavedomé a slobodné Slovensko!

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Katarína Boková k policajnej brutalite v obchodných prevádzkach! A Slovákov vyzýva!

————————

Zdroj fotiek: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds