SHO: Katarína Boková navštívila Černovú a uctila si pamiatku statočných Sloveniek a Slovákov

Dámy a páni. Katarína Boková, členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody v stredu 27. októbra, pri príležitosti smutného výročia, zapálila sviečky pri pamätníku obetiam uhorského teroru v Černovej.

Urobila tak v mene Slovenského Hnutia Obrody, ktoré nezabúda na statočné Slovenky a Slovákov, ktorí sa postavili na odpor uhorskej vrchnosti. Pamätáme na verné dcéry a synov nášho národa!

Podrobnosti o terore voči Slovákom si môžete prečítať TU.

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: Sedem rokov v SHO bolo a je pre mňa školou zodpovedného vlastenectva

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds