V štúdiu rádia Slobodný Vysielač budú diskutovať ľudia SHO. Aj o Sulíkových žiarovkách

Dámy a páni. Vo štvrtok 28. októbra, v deň výročia narodenia Ľudovíta Štúra, budú ľudia SHO diskutovať v štúdiu rádia Slobodný Vysielač.

Róbert Švec a Katarína Boková zhodnotia súčasnú situáciu v našom štáte, priblížia aktivity a postoje nášho hnutia a budú informovať aj o pripravovaných buntáciach pouličných.

Počas diskusie vám predstavíme aj nášho človeka na otázky podnikateľské, to aby „vyrazilo dekle“ všetkým tým, ktorí tvrdia, že SHO nemá ľudí. 🙂

A do diskusie sa prostredníctvom telefónu zapojí aj Pavol Poprocký, náš človek na otázky etnické a národnostné, s dôrazom na slovenský juh, ktorý zhodnotí novelizáciu zákona o používaní jazyka národnostných menšín, ktorou sa od 1. januára 2022 zavádza možnosť navádzania účastníkov cestnej premávky k vyznačeným cieľom šípovými smerníkmi s názvom vyznačených cieľov v štátnom jazyku aj v jazyku menšiny.

Dámy a páni! Diskusia to bude veľmi zaujímavá, keďže ponúkame originálne riešenia.

Počujeme sa dnes od 16:00 hod. na vlnách rádia Slobodný Vysielač TU.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Katarína Boková navštívila Černovú a uctila si pamiatku statočných Sloveniek a Slovákov

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds