SHO: Konanie liberálov z Denníka N je ďalším dôvodom na rozsiahlu optimalizáciu RTVS

Dámy a páni. Keď manipulatívny Denník N podporuje (obrázok pod článkom) súčasné vedenie a praktiky v RTVS, tak to je ďalší silný dôkaz toho, že v RTVS treba vymeniť aj kvetináče. Urýchlene!

Je najvyšší čas optimalizovať RTVS a urobiť z nej modernú mediálnu inštitúciu 21. storočia, ktorá si bude ctiť objektivitu a vyváženosť spravodajstva a nebude vysielať dekadentné relácie, ako napríklad tú akože vzdelávaciu pre deti, ktorú moderuje muž, ktorý si lakuje nechty TU.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO. Róbert Švec v RTVS aj o tom, čo si myslí o agende LGBTI a homosexualite

————————-

Zdroj: Denník N

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds