SHO: RTVS má ďalší veľký PROBLÉM! Treťotriedni umelci v priamom prenose politizovali a osočovali

To čo je? Takto reagovali včera večer mnohí Slováci, ktorí nabrali odvahu a chuť pokaziť si piatkový večer a sledovali na Jednotke RTVS priamy prenos z dekadentného bašavelu liberálnej smotánky pod názvom Slnko v sieti. 

Z veľkej časti treťotriedni umelci aj za účasti dočasnej prezidentky Čaputovej si odovzdali ocenenia, zatlieskali si navzájom a osočovali všetkých a všetko čo sa vymyká z ich pokriveného liberálneho videnia sveta. 

Svojimi vyjadreniami vnášali do našej slovenskej spoločnosti nevraživosť, netoleranciu k iným názorom a to všetko z verejných financií, z financií všetkých občanov Slovenskej republiky. 

Piatkový večer je ďalší silný dôkaz toho, že RTVS treba mohutne optimalizovať a vymeniť v nej aj kvetináče. Urýchlene!

FOTO (pod článkom): Tragikomicky pôsobí fotografia, na ktorej dočasný šéf RTVS Machaj drží v rukách ceduľu, ktorá obsahuje aj slovo invalid. Veľmi podarená karma – momentka, pretože RTVS je invalidom mediálnym a aj duchovným, aj vďaka Machajovi.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Konanie liberálov z Denníka N je ďalším dôvodom na rozsiahlu optimalizáciu RTVS

————————

Zdroj: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds