SHO: Právo na hotovosť v ohrození? Lebo Brusel! Róbert Švec vyzýva Fica, aby…

Kolonizačná EÚ sa nám opäť VYHRÁŽA. Tentokrát sa jej nepáči, že v slovenskej ústave je garantované právo na hotovosť a odkazuje nám, že toto právo bude musieť ísť preč z našej ústavy, inak nám hrozí žaloba a následne pokuta TU. 

Dámy a páni. Opäť prichádza na naše slová… Slovenské Hnutie Obrody dlhodobo komunikuje, že náš štát je dnes politickou kolóniou, pretože „európske“ právo je na výsostnom slovenskom území viac ako právo slovenské. A aj najnovšie vyhrážky zo strany Bruselu potvrdzujú, že naše stanovisko v tejto veci je presné a správne. 

A Ficova vláda bude môcť skutkami dokázať, že reči o slovenskej suverénnej politike nie sú iba rečami, ale môže ich konečne pretaviť do konkrétnych skutkov a vyslať jasný signál do Bruselu, že Slováci nebudú tolerovať diktát zo strany dekadentnej EÚ. 

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Reciprocita musí byť povinnou výbavou slovenskej suverénnej politiky

————————

Obnovíme našu národnú menu – slovenskú korunu. Zdroj obrázku: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

 

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds