SHO: Liberálne médiá opäť klamú! VIDEO: Pretože toto sa dialo pred dverami škodcu Benčíka

Dámy a páni! V Ružomberku sa 19. februára stretli nespokojní občania, aby sa pozhovárali s poslancom Jánom Benčíkom o jeho vlastizradných aktivitách v NR SR a nekalých praktikách, ktorými sa snaží šikanovať a zastrašovať jeho názorových oponentov.

Úplatné liberálne médiá tento pokus občanov porozprávať sa s ich zamestnancom vykreslili ako násilný akt. Nech sa páči. Takto to celé vyzeralo, prebiehalo…

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Aj Zlaté Moravce odsúdili vlastizradné aktivity vládnych zločincov. SHO: Postupne…

————————-

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds