FOTO: Aj Zlaté Moravce odsúdili vlastizradné aktivity vládnych zločincov. SHO: Postupne…

Písal sa 20. február 2022… Róbert Švec a ľudia Slovenského Hnutia Obrody aj v Zlatých Moravciach prstom ukázali na vládnych zločincov okolo Matoviča, Hegera… , vojnových štváčov okolo Naďa, Korčoka… a na americkú agentku Čaputovú…

Hrdo a dôstojne sme diskutovali s občanmi aj v Zlatých Moravciach. Počas diskusie sa verejnosť podpisovala aj pod petíciu za vyhlásenie referenda o okupačnej dohode s USA, ktorú iniciovali občianski aktivisti.

Kamaráti! Postupne navštívime každý región slovenský. Nasleduje Prešovský kraj. Mesto a dátum? Sledujte naše mediálne nosiče a všetko sa včas dozviete.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Pokračujeme v našom ťažení pouličnom proti vlastizradcom. Vyzbrojte sa aj…

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds