Róbert Švec poslal úplatným liberálnym novinárom tvrdý odkaz: Nebudeme mať zľutovanie…

Veľmi rozkošne sa jedujú úplatné liberálne médiá na kauzu Benčík TU a TU. Pekne sme trafili klinec po hlavičke.

V snahe akože diskreditovať mňa a naše hnutie splietajú moje výroky spred rokov a snažia sa z nich robiť ucelené logické texty.

A pritom si chudáčikovia liberálni ani neuvedomujú, akú službu robia mne a aj Slovenskému Hnutiu Obrody.

TERAZ zažívajú Slováci na vlastnej koži to, o čom som písal a na čo som upozorňoval pred rokmi. Moje myšlienky a výroky boli a sú nadčasové, vrátane tých o kandelábroch, optimalizácii a obnovenia poriadku.

Áno, Slovensko potrebuje obnoviť spoločenský poriadok. Radšej ísť príliš ďaleko, v tejto veci, ako nedostatočne. Žiadne zľutovanie so škodcami na tele národa a štátu slovenského! Naše poslanie splníme do bodky!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Pokračujeme v našom ťažení pouličnom proti vlastizradcom. Vyzbrojte sa aj…

————————

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds