SHO: Pokračujeme v našom ťažení pouličnom proti vlastizradcom. Vyzbrojte sa aj…

Slovenky a Slováci! Rozbiehame novú nálepkovú kampaň: TU BÝVA VLASTIZRADCA. 

Nech si nemyslia, že sa o nich nevie! Vyzbrojte sa aj našimi novými nálepkami, aby bolo jasné, kto za koho kope.

Za symbolických (aspoň) 9 eur (každé euro navyše pomôže našej spoločnej veci), ktorými podporíte našu – vašu iniciatívu, si vo svojej poštovej schránke nájdete 20 nálepiek novej kampane (veľkosť nálepky je 15 cm) + noviny Právo Národa TU.

Ako sa zapojiť a podporiť túto iniciatívu? Jednoducho! Na číslo účtu nášho o. z. SHO: SK7665000000000020148117 pošlete váš dobrovoľný príspevok (najmenej 9 eur) a do poznámky uvediete nasledovné informácie v tejto forme: Dar – osveta, meno + priezvisko, adresa (na ktorú vám zásielku pošleme) + poštové smerovacie číslo.

Po pripísaní vášho dobrovoľného príspevku vám bude zásielka prostredníctvom Slovenskej pošty zaslaná.

Ďakujeme vám za vašu dôveru a za to, že spoločne s nami šírite objektívnu pravdu a prstom ukazujete na škodcov národa a štátu slovenského.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO: Čo sa dialo cez víkend v bydlisku vlastizradcu Benčíka? Objasňuje Katarína Boková…

————————-

Nová nálepka z tvorivej dielne SHO. Sila. Hrdosť. Odhodlanie.

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds