SHO: My naše sľuby plníme. Školskú tašku a pomôcky sme odovzdali aj v meste Vráble

Kamaráti, sľúbili sme vám, že tento týždeň budeme pokračovať v pomoci rodinám v Nitrianskom kraji. A my naše sľuby plníme.

Včera 19. septembra  sme navštívili rodinu v meste Vráble a Viktorke sme odovzdali školskú tašku, balíček so školskými pomôckami a aj zošity a výkresy, keďže Viktorka rada kreslí. 🙂

Ďakujeme vám za vašu podporu, priatelia. Spolu tvoríme úspešný príbeh pomoci. Už 9. rok.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Školské tašky a pomôcky sme zaniesli už aj do rodiny v okrese Lučenec

————————

Štefan Polačik, podpredseda nášho hnutia s Viktorkou.

Ďakujeme nášmu sympatizantovi z obce Komjatice, okres Nové Zámky, ktorý opäť prispel do nášho projektu a deťom venoval školské pomôcky.

Školské tašky pre deti v našom projekte venovala Editka z Hlohovca.

————————–—

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds