Sociálny projekt SHO: Školské pomôcky sme odovzdali už aj rodinám v Nitrianskom kraji

V nedeľu 15. septembra sme deťom v Nitrianskom kraji zaniesli školské tašky a pomôcky.

Ďakujeme nášmu sympatizantovi z obce Komjatice, okres Nové Zámky, ktorý opäť prispel do nášho projektu a deťom venoval školské pomôcky. Taktiež ďakujeme Erikovi z Nitry, ktorý na nákup školských pomôcok prispel sumou 50 eur.

Kamaráti, ďakujeme vám za každé jedno euro, ktoré môžete poslať na naše číslo účtu SK7665000000000020148117, kde do poznámky napíšete: projekt Staráme sa.

Uvedomujeme si, že deti sú naša budúcnosť, preto budeme vždy podporovať tradičnú rodinu. V pomoci rodinám z Nitrianskeho kraja budeme pokračovať nasledujúci týždeň. Okrem iného navštívime aj Vráble.

Ďakujeme, že ste s nami, priatelia, spolu sme silnejší.

————————-

Prečítajte si tiež: SHO: Školské tašky a pomôcky sme zaniesli už aj do rodiny v okrese Lučenec

————————-

Školské pomôcky sme venovali aj chalanom v obci Zbehy. Vľavo: Štefan Polačik, podpredseda SHO.

Školským pomôckam sa potešili aj deti z nitrianskej mestskej časti Klokočina. V strede: Katarína Boková, regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin.

Ďakujeme nášmu sympatizantovi z obce Komjatice, okres Nové Zámky, ktorý opäť prispel do nášho projektu a deťom venoval školské pomôcky.

Ďakujeme aj Erikovi z Nitry, ktorý na nákup školských pomôcok prispel sumou 50 eur.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds