Macron: Dohodneme sa na prerozdeľovaní migrantov. SHO: Skôr zamrzne peklo!

Povinné kvóty na migrantov sú opäť na stole! Francúzsky prezident Macron sa v stredu 18. septembra stretol v Ríme s talianskym premiérom Contem a spoločne hovorili o automatickom mechanizme prerozdeľovania migrantov v rámci celej EÚ.

Taliansky premiér Conte po rozhovoroch s Macronom uviedol, že získal podporu Francúzska pre systém prerozdeľovania migrantov v tom zmysle, že Rím by sa mohol spoľahnúť na celú EÚ, čo sa týka automatického prijímania podielu zo všetkých nových migrantov, ktorí budú na územie Talianska privezení loďami pochybných mimovládnych organizácií. Ako Conte dodal, záležitosť imigrácie už ďalej nesmie živiť protieurópsku propagandu. Macron mu na to odvetil, že je presvedčený, že sa môžeme dohodnúť na automatickom mechanizme prerozdeľovania, ktorý bude koordinovať Európska komisia! A tie štáty, ktoré s tým nebudú súhlasiť, budú podľa neho potrestané finančne! A ako Macron dodal, politika EÚ musí v tejto otázke kombinovať humanitu, solidaritu a efektívnosť.

———————-

Prečítajte si tiež: Pašerákov ľudí z pochybných mimovládok pozatvárame. Zaistíme bezpečnosť Slovákov

———————-

A to teda znamená, že povinné kvóty na migrantov sú po odstavení Salviniho od moci opäť na stole, len nazvané inak! Zapredaní liberálni lídri západných štátov a byrokrati z eurokomisie sa teda opäť rozhodli oživiť povinné automatické prerozdeľovanie migrantov v rámci EÚ, teda povinné kvóty, pretože teraz vedia, že budú na tento krok mať aj podporu novej zapredanej talianskej vlády, ktorá odstavením Salviniho a pristúpením na zbesilý dovoz migrantov zradila svoj národ. A tak môžeme opäť očakávať spustenie ďalšieho kola zbesilej migrácie, pretože európske „elity“ a byrokrati svoje snahy o zaplavenie Európy migrantmi a následné preformátovanie a odnárodnenie obyvateľstva členských štátov nikdy nevzdali. Oni len vyčkávali a sú pripravení využiť každú možnosť, aby toky migrantov na európske územie neustali a aby migranti pravidelne a čo najmasovejších počtoch aj naďalej prúdili do EÚ! Iba tak totiž môžu dosiahnuť svoj cieľ – likvidáciu národných štátov a ich pretransformovanie na jeden superštát pod ich vládou.

Po týchto najnovších Macronových a Conteho slovách je však na mieste sa spýtať, ako bude na tieto snahy reagovať slovenská vláda? Tá súčasná im bude ešte odolávať, je totiž krátko pred voľbami a súhlas s automatickým mechanizmom prerozdeľovania migrantov by súčasné strany vládnej koalície definitívne položil na kolená. Ale ako sa bude táto vec vyvíjať po voľbách? Pretože ak sa nedajbože podarí súčasným liberálnym stranám ako Progresívne Slovensko/SPOLU, Kiskova Za ľudí, KHD, atď. zložiť vládu, potom je len otázkou času, kedy tá bude s mechanizmom prerozdeľovania migrantov súhlasiť a začne na Slovensko prijímať nelegálnych afrických moslimských migrantov!

Konieckoncov, tento cieľ nedávno potvrdil aj sám Kiska svojim vyjadrením, citujem: „Pri utečencoch by sme mali v sebe nájsť tú morálnu povinnosť a prijať, ukázať, že sme moderný, vyspelý štát a prijať aspoň zopár tisícok ľudí.“ Čo viac je ešte potrebné na to, aby sa konečne slovenský národ prebudil a začal bojovať za svoju budúcnosť? A keď nie už za svoju, aspoň za budúcnosť svojich detí? Pretože pomätení liberáli sú pripravení do bodky plniť príkazy zo Západu a preformátovať a odnárodniť Slovensko ako to len pôjde!

A na to treba pri najbližších voľbách myslieť!

Autor: Martin Bago

———————

Prečítajte si: Kiska: Mali by sme prijať zopár tisíc utečencov. Náš odkaz Kiskovi: Začnite u seba doma

———————

Taliansky premiér Conte po rozhovoroch s Macronom uviedol, že získal podporu Francúzska pre systém prerozdeľovania migrantov v tom zmysle, že Rím by sa mohol spoľahnúť na celú EÚ, čo sa týka automatického prijímania podielu zo všetkých nových migrantov, ktorí budú na územie Talianska privezení loďami pochybných mimovládnych organizácií. Zdroj fotky: worldunion.info

————————–—

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds