SHO: Novelizácia nášho volebného programu bola dokončená. Pracujeme už na zostavení…

Dámy a páni. Štandardní politici sa stále doťahujú o tom, kedy budú predčasné parlamentné voľby, v máji, júni, septembri.

Pokiaľ sa oni doťahujú, Slovenské Hnutie Obrody sa zodpovedne na voľby pripravuje. Sme radi, že vám môžeme oznámiť, že novelizácia volebného programu SHO bola dokončená. Volebný program začneme už čoskoro uverejňovať, postupne, po častiach, lebo konkurencia nespí a je schopná nám program vytunelovať aj s nadpisom… 🙂

Ďalšia dôležitá informácia: Sme pripravení rokovať s občianskymi iniciatívami a organizáciami o tom, či majú záujem vo voľbách spojiť s nami sily. Ak záujem neprejavia, majú smolu. Nikomu sa nebudeme doprosovať a ani podlizovať.

A ešte jedna informácia: Prípravy na zostavenie kandidátnej listiny už začali a môžeme vás uistiť, že pôjdeme do kvality a nie do kvantity. Nie sme a ani nebudeme politický vysávač, na to sú tu iní. 🙂

Dámy a páni. Sme čitateľní a transparentní.

SHO = cesta rovná, cesta cti, cesta slovenská.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Róbert Švec: Verejné vyhlásenie k „odopretiu výkonu mimoriadnej služby“

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds