Róbert Švec: Verejné vyhlásenie k „odopretiu výkonu mimoriadnej služby“

Dámy a páni. Médiá informujú: Ešte pár dní môžete odmietnuť boj so zbraňou. Niektoré weby v týchto dňoch strašia mobilizáciou, muži pod vplyvom týchto správ podávajú štátu vyhlásenia, že nebudú bojovať so zbraňou v ruke. Zákon umožňuje takéto vyhlásenie dať do konca januára.

Konštatujem: Nemám problém a nebudem mať problém so zbraňou v ruke bojovať za slovenskú slobodu a štátnosť proti vnútorným a vonkajším nepriateľom. Ale nikdy nebudem bojovať, akoukoľvek formou, za súčasný zločinecký režim – liberálnu demokraciu. Práve naopak, každý deň pracujeme na tom a pracovať budeme, aby súčasný režim, ktorý zotročuje náš národ a štát čím skôr padol.

A práve preto nebudem podpisovať nejaké vyhlásenie, nie som mentálny krivák a ani zbabelec, len aby som sa vyhol službe so zbraňou v ruke. Za Slovensko bojovať budem, za súčasný režim NIKDY!

Jednoducho. Ak piata kolóna v ústavných funkciách na Slovensku vyhlási mobilizáciu, pracovnú povinnosť a pod., tak na jej výzvy reagovať nebudem, v súlade s článkom 32 Ústavy SR, (môže sa aj na hlavu postaviť) a nebudem sa podieľať na záchrane súčasného euroatlantického, skorumpovaného a zločineckého systému, ktorý vládne v našom štáte.

Ale práve naopak! Urobím všetko preto, aby som pomohol oslobodiť náš národ a štát a prispel k víťazstvu normálnych slovenských hodnôt. Viem na akej strane dejín mám stáť a na tejto strane dejín budem stáť pevne aj naďalej.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Zločinec Dzurinda predstavil svoj nový politický projekt. Róbert Švec reaguje

————————–

Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds