SHO: Noviny Právo Národa do každej slovenskej domácnosti. Pretože pravda oslobodzuje

Dámy a páni. V aktuálnom vydaní dvojmesačníka Právo Národa sa môžete, okrem iného, tešiť aj na komentáre a analýzy Zdenky Kramárovej, Róberta Šveca, Štefana Polačika…

Zdenka Kramárová vo svojom článku ponúka riešenia, ako pomôcť slovenskému cestovnému ruchu v dobe koronakrízy a aj po nej.

Róbert Švec a Štefan Polačik vo svojich článkoch analyzujú postoj vlády Igora Matoviča k riešeniu aktuálnych ekonomických a sociálnych problémov Slovákov. Namiesto toho, aby existenčné problémy našich ľudí vláda riešila, tak míňa desiatky miliónov eur zo štátneho rozpočtu na zbrojenie, nákup amerických stíhačiek, navyšovanie výpalného pre zločineckú organizáciu NATO na 2% HDP a pod.

V najnovšom čísle našich novín si môžete prečítať aj analýzu Programového vyhlásenia vlády z pera Rafaela Rafaja, analytika a predsedu Inštitútu národnej politiky.  

————————

Prečítajte si tiež: Matovič rokoval so šovinistami z SMK. Aj o autonómii. SHO: Dole s ním! Je to blázon a zradca

————————

V prípade, ak máte záujem sa stať pravidelným čitateľom a odberateľom Práva Národa, stačí, ak vyplníte formulár TU a naše noviny vám budeme pravidelne posielať prostredníctvom Slovenskej pošty.

Nestojte na chodníku a pridajte sa k nám. Rozšírte naše rady infovojakov v zápase o budúcnosť nášho národného spoločenstva a štátu. Pridajte sa k zodpovedným vlastencom, ktorí ochraňujú Slovensko pred novodobým duchovným morom s názvom liberálna demokracia.

————————-

Prečítajte si tiež: Video: Nespokojnosť s vládou Matoviča. SHO: Môžu byť protesty proti vláde apolitické?

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds