Matovičovi kumpáni hrozia pokutami. SHO: Naša odpoveď? Stretneme sa 11. júna pred Úradom vlády

Vážené Slovenky, vážení Slováci. Vo štvrtok 11. júna sa v troch slovenských mestách uskutočnia ďalšie občianske protesty. Zúčastniť sa ich môžete v Košiciach, Banskej Bystrici a Bratislave, so začiatkom o 17:00 hod.

Slovenské Hnutie Obrody, tak ako sľúbilo pred voľbami a aj po nich, tak ako sľúbilo na poslednej manifestácii 6. júna, opäť podporí občiansku iniciatívu, ktorá sa sformovala na sociálnej sieti pod názvom Slovensko moje, otčina moja a protesty podporí účasťou svojich členov a sympatizantov.

V Bratislave sa manifestácia odhodlania a zodpovednosti  uskutoční na Námestí slobody pred Úradom vlády. Opäť sa budete môcť stretnúť s vedením nášho hnutia a porozprávať sa aj s Róbertom Švecom, Štefanom Polačikom, Katarínou Bokovou, Radomírom Piknom… 

————————

Prečítajte si tiež: FOTO: 6. jún. Video: Slováci opäť v uliciach Bratislavy. SHO: Na nás sa môžete spoľahnúť

————————

Priatelia, vyzývame aj vás. Vyjdite do ulíc, príďte na námestia a spoločne ukážme súčasnej bláznivej, nekompetentnej a nebezpečnej vláde Igora Matoviča, ktorá sa začína vyhrážať prenasledovaním statočných ľudí TU, že sme ako jeden muž. Že si viac nenecháme bezdôvodne zasahovať do životov, že nesúhlasíme s nezmyselnými nariadeniami, ktoré sú pre mnohé rodiny likvidačné.

Príďte aj vy, „štekajúce psy“ a jasne povedzte, že na Slovensku ste doma a chcete byť so svojimi blízkymi. Spoločným pokojným protestom nastavíme zrkadlo Matovičovi a ukážeme mu, že aj bez teatrálnych výstupov vieme poraziť zlo.

Príďte povedať rezolútne NIE rodinkárstvu, mafiánskym praktikám, predraženým zákazkám, umierajúcemu zdravotníctvu, nákupu americkej vojenskej techniky za miliardy eur, žobračenkám pre našich dôchodcov… Hrdo a dôstojne!

„V Programovom vyhlásení vlády Igora Matoviča sa spomína, že vláda bude do štátnych úradov nominovať najmä odborníkov namiesto “našich ľudí“. Pán Matovič, pýtam sa, ako je teda možné, že novým riaditeľom Všeobecnej zdravotnej poisťovne sa stal bývalý manažér penťáckej Dôvery? Alebo ako je možné, že bol odvolaný riaditeľ Národného ústavu detských chorôb a nahradený bol vyštudovaným lesníkom? A to, pán Matovič, je klasická politická mafiánčina,“ konštatuje Martin Frivaldský, člen predsedníctva SHO.

Nie asociáli, nie šovinisti, nie kšeftári, ale my, čestní ľudia práce sme na Slovensku doma.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Noviny Právo Národa do každej slovenskej domácnosti. Pretože pravda oslobodzuje

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds