SHO: Pre vládnych zločincov sa skončila fiktívna pandémia. Róbert Švec im adresoval tvrdé slová…

Dámy a páni! Médiá informujú: Pandémia sa pre vládu skončila, opatrenia nepredĺži ‚ani o deň‘.

Róbert Švec reaguje…

Pre rozumných a zodpovedných Slovákov pandémia neskončila, pretože ani nezačala, pretože jednoducho pandémia c-19 na Slovensku ani nebola. Ale mali sme tu a ešte stále máme pandémiu vládnej arogancie a tuposti, pandémiu špinavého koronabiznisu a pandémiu likvidácie slovenského hospodárstva a ľudí práce.

ALE! Ak si vládni zločinci myslia, že teraz to zahrajú na politicky chrumkavých, lebo sa blížia všetky druhy volieb a že národ zabudne na ich dvojročnú genocídu Slovákov, nielen sociálnu, ekonomickú, ale aj fyzickú, tak sú na veľkom omyle.

Za svoje zločiny proti národu a štátu budú pykať. Obnovené vojenské súdy ich neminú a svoje tresty si odpracujú v obnovených pracovných táboroch!

—————————

Prečítajte si tiež: Vlastizradná dohoda s USA: Róbert Švec odporúča zločincovi Mikulcovi, aby sa radšej venoval…

—————————

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds