Liberálna propaganda: V stredu 16. februára zaútočí Rusko na Ukrajinu. A realita? Švec komentuje…

Dámy a páni. Pamätáte sa ako nás liberálne médiá strašili, že v stredu 16. februára zaútočí Rusko na Ukrajinu? Našťastie táto americká hybridná propaganda bola opäť klamstvom.

Róbert Švec reaguje…

A realita? Tak kto šíri paniku, poplašné správy a rozdúchava vášne a nepokoje? Sú to Putin s Lukašenkom alebo administratíva USA a jej bratislavskí posluhovači, vojnoví štváči Naď a Korčok, a americká agentka Čaputová?

Slováci, nedovoľte, aby vás manipulovali, používajte zdravý sedliacky rozum. Podporujte rozumných a zodpovedných vlastencov. Podporujte Slovenské Hnutie Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: Vlastizradná dohoda s USA. Švec: Budúcnosť nášho štátu nie je vo vojenských zoskupeniach, ale…

—————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds