SHO: Róbert Švec k rozhodnutiu Čaputovej nekandidovať na prezidentku Slovenskej republiky

Americká agentka a vlastizradkyňa Zuzana Čaputová nebude opäť kandidovať na prezidentku Slovenskej republiky.

Prečítajte si dôvody, ktoré nás oprávňujú prstom ukazovať na Čaputovú a označovať ju za americkú agentku a vlastizradkyňu TU.

Správa určite potešila každého rozumného a zodpovedného vlastenca, ALE…

Platí to, čo som napísal pred niekoľkými dňami: „Ak by náhodou nekandidovala, tak určite bude kandidovať nejaký jej klon alebo derivát, či už v sukni alebo v nohaviciach. A aj preto sa už dnes zodpovedne pripravujeme aj na prezidentské voľby.“

Myslel som si, že po úžerníkovi, daňovom podvodníkovi a údajnom členovi pozemkovej mafie Kiskovi, už nemôže prísť nič horšie a prišla ona, Čaputová, a preto musíme dávať veľký pozor, aby po agentke, neprišlo ešte väčšie zlo a nešťastie.

Rozumní a zodpovední slovenskí vlastenci majú koho podporovať a voliť v prezidentských voľbách 2024 TU.

Slovensko bude opäť silné a sebavedomé.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Povinná solidarita? Róbert Švec: To je ale krásny nezmysel, že?

————————-

Zdroj obrázku: napalete.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds