Noviny Právo Národa: Je Zuzana Č. americká agentka? Róbert Švec nahlas a priamo

Štandardní politici na nás rozohrali nové mediálne a politické divadlo, ktorého cieľom je zamestnať mysle Slovákov verejnej „hádkou“ o tom, či je alebo nie je dočasná prezidentka Zuzana Č. americká agentka a vlastizradkyňa.

K verejnej dišpute prispejem svojím názorom. Slobodne a nahlas.

Médiá, ktoré šíria manipulatívnu liberálnu propagandu tvrdia, že neexistujú dôkazy o tom, že Čaputová je americká agentka a Sorosova bábka. Tvrdím, že dôkazov je až až. A popíšem jeden z tých hlavných.

Zuzana Čaputová podporovala a verejne schvaľovala obrannú (čítajte s porozumením okupačnú) zmluvu s USA, ktorej výsledkom je postupná okupácia nášho štátu slovenského vojskami USA a ich vojenskou technikou, údajne vrátane jadrového arzenálu. Ako prezidentka nášho štátu takúto zmluvu aj ratifikovala.

Z pohľadu nielen slovenských vlastencov, ale aj dejín ide o vlastizradný počin. A tým pádom je Zuzana Čaputová vlastizradkyňa.

Okrem nej sú vlastizradcami všetci ústavní činitelia, ktorí hlasovali v slovenskom parlamente za spomínanú okupačnú zmluvu a aj vládni činitelia, ktorí zmluvu presadzovali, nielen za vlády Matoviča a Hegera, ale aj za vlády Fica.

Za toto ich vyčíňanie ich čaká spravodlivý trest. Aký? Dozviete sa TU.

Takže zhrnuté a podčiarknuté: Zuzana Čaputová je americká agentka a piata kolóna, lebo aj s jej podporou sa na území nášho štátu presadila vôľa cudzej moci a áno, je aj vlastizradkyňa, pretože ratifikovaním zmluvy konala proti národným a štátnym záujmom Slovenskej republiky.

A žiadny súd na svete nám nezabráni v tom, aby sme tento náš názor slobodne, nahlas a verejne šírili. Robili sme tak doteraz a budem tak robiť aj naďalej.  

Pretože pravda oslobodzuje.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Úradnícka vláda Čaputovej aj vďaka Ficovi a smerákom

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds