SHO: Róbert Švec obvinil Petra Pellegriniho z kolaborácie s vládnymi zločincami! Dôvod?

Dámy a páni! Máme tu ďalší konkrétny príklad covidového kolaboranta.

Pellegrini žiada Slovákov, aby rešpektovali protiprávne a nezmyselné nariadenia vládnych zločincov. A v parlamente jeho poslanci ani nebudú hlasovať proti Covidovým segregačným zákonom. Zdržia sa hlasovania. Vyhlásil Pellegrini.

Áno, je to ten istý Pellegrini, ktorý sa hrá na opozíciu a chcel by opäť vládnuť v našom štáte.

Nie podľa rečí, ale podľa skutkov ich spoznáte. A aj v tom je rozdiel medzi štandardnou opozíciou, ktorá kolaboruje s covidovou mafiou a nami, razantnou a hodnotovou proslovenskou opozíciou!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec k trestnej činnosti covidových zločincov: Nacisti by z nich mali veľkú radosť!

————————-

Hodnotový svet Matoviča a Pellegriniho je takmer totožný! Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds