Štefan Polačik apeluje na Slovákov: Máte v rukách veľkú moc. Môžete ochromiť aj linky výrobné!

Pripravte sa na zmenu: Do práce a prevádzok vás bez očkovania alebo testu nepustia. Informujú médiá.

Dámy a páni! Na nové protiprávne nariadenia covidových zločincov reaguje Štefan Polačik…

Covid teror pokračuje! Teraz by sa mala ukázať sila ľudu! Bude pýtať zamestnávateľ od zamestnancov nejaký test? Nenastúpte na pracovnú zmenu!

Celé oddelenia, celé linky výrobné, obchody, prevádzky! Všetci vy, ktorí nesúhlasíte s nezmyselnými a pochybnými testami! O pár dní by sa takýmto spôsobom ochromila ekonomika a zamestnávatelia aj vláda by prosili, aby sa ľudia vrátili do práce!

Sme silní, len keď sa spojíme! Ukážme kto má moc v rukách!

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Róbert Švec obvinil Petra Pellegriniho z kolaborácie s vládnymi zločincami! Dôvod?

————————

Štefan Polačik po skončení štúdia na potravinárskej škole pracoval a žil vo viacerých štátoch západnej Európy. Láska k vlasti ho napokon priviedla späť domov. Pôsobí v Nitre a je podpredseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds