Róbert Švec k trestnej činnosti covidových zločincov: Nacisti by z nich mali veľkú radosť!

Dámy a páni! Návrhy zákonov a opatrení, ktoré schvaľuje vládna tlupa zločincov ako na bežiacom páse a ktorých výsledkom bude ešte väčšie vylúčenie rozumných a zodpovedných ľudí zo spoločnosti, môžeme, ba musíme, prirovnať k Norimberským rasovým zákonom, ktoré schválili nacisti v Nemecku v 30. rokoch 20. storočia.

Výsledok Norimberských rasových zákonov a Covidových segregačných zákonov je a bude ten istý.

V Nemecku boli ľudia vyčleňovaní na okraj spoločnosti kvôli svojmu pôvodu, na Slovensku sú a budú ešte viac vyčleňovaní aj kvôli tomu, že používajú zdravý rozum a slobodne sa rozhodli, že sa nenechajú opichať experimentálnou gebuzinou.

A tak ako nacisti, ktorí si mysleli, že ich systém pretrvá 1 000 rokov, boli súdení a mnohí aj obesení aj za Norimberské rasové zákony, tak ako aj súčasní covidoví zločinci budú súdení a… za Covidové segregačné zákony, a nielen za tie.

Veľká časť z nich si zločiny proti národu a štátu odpracuje v obnovených pracovných táboroch! Žiadne miesto pre slabosť! Žiadne zľutovanie s organizovanou skupinou vládnej luzy!

Za silné, sebavedomé a slobodné Slovensko!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Štúrovci: Agent Sulík opäť dokazuje, že je v službách cudzích záujmov na Slovensku!

————————-

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds