SHO: Róbert Švec reaguje na abnormálne tupé návrhy Kolíkovej, ako trestať ľudí za názor

Dámy a páni! Žasnem nad škatuľkovaním liberálov. V súvislosti so snahou Kolíkovej trestať ľudí za názor, sa liberáli a im podobné nebezpečné elementy oháňajú spojením „medicínsky blud“. To spojenie ma zaujalo.

Takže… Ak Sabaka niečo vyhlási, to medicínsky blud nie je a nebude, lebo je covidový zločinec, teda ich človek.

Ale ak iný lekár, vzdelaním rovnako fundovaný ako Sabaka, ktorý nie je súčasťou covidovej mafie, verejne povie, že Sabaka tára a to čo tvrdí nie je pravda, a bude verejne prezentovať iný medicínsky názor, môže byť, a ako poznáme súčasných vládnych zločincov, aj bude označený jeho názor za „medicínsky blud“ a dotyčný lekár bude môcť byť odsúdený až na 10 rokov väzenia.

Teda, klobúk dole. Za toto by sa nemusel hanbiť ani Kim Čong-un v Severnej Kórei. Podľa mňa Kim určite pošle svojich agentov na Slovensko, aby sa učili ako sa to robí…

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Švec: Podporovať covidových kolaborantov od Pellegriniho, znamená podporovať vládnych zločincov

————————

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds