Polačik: Skúste povedať v banke, že tento mesiac zaplatíte iba 60% splátky. Lebo fiktívna pandémia

Dámy a páni! Napriek fiktívnej pandémii, bankám a celému finančnému sektoru sa darí. 

Komu sa ale nedarí? Pracujúcim ľuďom, malým podnikateľom, živnostníkom, výrobe, chovateľom, stravovacím prevádzkam, kaviarňam, športovým prevádzkam, poskytovateľom ubytovacích a turistických služieb…

Čo to dokazuje? To, akú prioritu má zločinecká vláda zložená z podvodníkov, mafiánov a bláznov! Ich prioritou sú príjmy bánk a zahraničných finančných spoločností. Z vysoká kašľú na slušných pracujúcich ľudí. Nemajú ani predstavu ako žije normálny človek, pretože poslanci aj napriek obmedzeniam nedostávajú 6% zo svojej mzdy, ale každý mesiac im na účet príde celá mzda, cca 5 000 eur.

Ak by sme mali zodpovednosť za náš národ a štát okamžite by sme výrazne podporili všetkých, ktorí vďaka zákazom museli obmedziť alebo dokonca ukončiť svoje podnikanie! Všetkých, ktorí prišli o prácu, alebo sú ich príjmy výrazne znížené!

Uvedomujeme si, že pracujúci človek nemôže povedať v banke, že kvôli fiktívnej pandémii pošle tento mesiac iba 60 alebo 70 percent zo splátky úveru, ktorý si vzal na bývanie, či podnikanie! To je rozdiel medzi nimi – darebákmi, ktorí aktuálne vládnu a nami – zodpovednými vlastencami. Pre nás sú Slováci na prvom mieste!

Podrobnosti o našich prioritách si môžete prečítať aj TU.

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: Róbert Švec poslal tvrdý odkaz vedeniu odborov v súvislosti s protiprávnym testovaním zamestnancov

—————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds