SHO: Zločinci navrhujú Slovákom, aby v noci nekúrili. Róbert Švec reaguje a apeluje na ľudí

Dámy a páni! Po veľmi „originálnom“ odporúčaní zločinca Sulíka, že ak chceme ušetriť, máme si odmontovať žiarovku, tu máme ďalšie „originálne“ odporúčanie.

Tentokrát z Východoslovenskej energetiky: „Spočiatku to vyzeralo ako zlý vtip, ale z Východoslovenskej energetiky (VSE) naozaj prišla výzva, aby ľudia v noci nekúrili.“ A „VSE oslovuje svojich zákazníkov. Chce im pomôcť ušetriť. Kto v noci vypne kúrenie a zapojí sa do súťaže, môže vyhrať sto eur.“ Podrobnosti TU.

Takže tak si tu začíname nažívať na našom malom Slovensku. Potravinová sebastačnosť je fuč, Slováci robia otrokov v novodobých pracovných táboroch – priemyselných parkoch, prichádzame o vodu, pôdu a lesy, postupne ale isto, banky a nadnárodné reťazce zvyšujú svoje zisky a bežný Slovák?

Nesvieť, nekúr… Čo bude nasledovať? Nejedz!? Ale robotuj, plať odvody, dane a splátky úverov! Čo všetko je väčšina našej populácie ochotná ešte znášať, kým precitne?

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Polačik: Skúste povedať v banke, že tento mesiac zaplatíte iba 60% splátky. Lebo fiktívna pandémia

————————-

Zločinec Richard Sulík v kruhu svojich obľúbencov. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds