SHO: Róbert Švec reaguje na pokračovanie zločineckej politiky súčasných ústavných činiteľov

Je to banda jedna zlodejská! Áno, súčasní ústavní činitelia!

Tak pred národom hrajú divadlo, kto z nich viac bojuje za práva ľudí, handrkujú sa o to, či učiteľom zvýšia platy o 3 alebo 10%, pravdaže, podľa nich na zvyšovanie platov a dôchodkov peniaze nie sú, ale im sa platy zvýšili o niekoľko sto eur, a žiadny problém. Na to sa peniaze vždy nájdu. Že ich hanba nefacká!

Riešenie! Zastropovať zákonom platy ústavných činiteľov na dobu neurčitú, pretože mimoriadna doba si vyžaduje mimoriadne skutky. A ušetrené peniaze rozdeliť medzi ľudí práce a dôchodcom.

Ale to by v slovenskom parlamente, vo vláde, ale aj v Prezidentskom paláci museli sedieť rozumní a zodpovední vlastenci, teda zástupcovia Slovenského Hnutia Obrody a nie táto banda zločinecká! Aj tejto téme sa venujeme v našom volebnom programe! A aké komplexné riešenie ponúkame sa dozviete v zdieľanom článku TU.

Záujmy ľudí slovenských vždy na prvom mieste!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Jesenné voľby 2022. VIDEO: Aj z Poltára vyženieme vagabundov od Matoviča. Mestu vrátime…

————————–

Zdroj fotky: napalete.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds