SHO: Róbert Švec uznal výsledky prezidentských volieb v Bielorusku. A zablahoželal Lukašenkovi

K výsledkom prezidentských volieb v Bielorusku dnes zaujal oficiálne stanovisko Róbert Švec. Vo svojom stanovisku, ktoré poskytol aj médiám sa uvádza:

Bruselskí byrokrati a ich bratislavskí posluhovači sa rozhodli, že neuznajú výsledky prezidentských volieb v Bielorusku TU. A ja som sa rozhodol, že ich uznám. Blahoželám Alexandrovi Lukašenkovi k opätovnému zvoleniu za hlavu bieloruského štátu. A… Manažujte pevnou rukou, pán prezident. Žiadne miesto pre slabosť, lebo potom budú po uliciach vašich miest voľne pobehovať rôzne zvláštne stvorenia a budú vykrikovať niečo o tom, že aj oni majú práva. Len povinnosti a každodenná práca im smrdí.

A pokračoval…

Podľa Lukašenka existuje koordinované vonkajšie ohrozenie krajiny. „Reagovali sme na to a nasadili bojové jednotky našej armády na našich západných hraniciach, priviedli sme ich do plnej bojovej pohotovosti. Minister obrany mi oznámil, že príslušné jednotky sú pripravené splniť svoje záväzky,“ uviedol Lukašenko na zasadnutí Bezpečnostnej rady štátu TU. Takto sa má správať štátnik. Má ochraňovať svoj národ a štát pred vonkajším a aj vnútorným nepriateľom. Tie naše pokakané bábky (Matovič, Čaputová a spol. … ) by bez boja vydali naše územie nepriateľovi a ešte by niečo bľabotali o solidarite.

Uzatvoril svoje stanovisko Róbert Švec.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec reaguje na dianie v Bielorusku: Prečo chce Západ zlikvidovať Lukašenka?

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds