Video: Cenzúra internetu!? SHO: Doba papierová prichádza. Pripravte sa na ňu už dnes

Ak ste presvedčení, že na internete nájdete vždy všetko, už onedlho budete prekvapení. Súčasný darebácky režim pripravuje reguláciu – cenzúru sociálnych sietí a internetu. Pripravte sa už dnes na DOBU papierovú.

Ak budete mať záujem poznať pravdu a čítať politicky nekorektné, to znamená, pravdivé informácie, budete musieť siahnuť po starých dobrých tlačovinách. A práve preto sme pre vás pripravili, dámy a páni, veľmi výhodnú možnosť stať sa pravidelnými čitateľmi novín Právo Národa.

Už dnes si môžete objednať naše noviny na rok 2020 a aj na celý rok 2021, a to iba za 24 eur. Ako na to? Stačí vyplniť formulár TU a všetky podrobnosti vám následne pošleme do vášho mailu. Ponuka na zvýhodnenú objednávku našich novín platí do 30. septembra 2020.

Nečakajte, že svet niekto zmení. Zmeňte ho spolu s nami.

—————————

Prečítajte si tiež: CENZÚRA! Facebook opäť mazal. SHO: Pozrite si ďalšie pravdivé ZAKÁZANÉ VIDEO

————————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds