SHO: Krčméry od Matoviča blúzni! Chce dať zaočkovať proti koronavírusu celé Slovensko

Doktorovi Vladimírovi Krčmérymu postačili iba tri mesiace na to, aby stratil svoju tvár. Ešte v máji tvrdil TU, že vakcinácia proti šialenstvu menom koronavírus nebude potrebná a v týchto dňoch nás presviedča, že zaočkovať sa bude musieť dať celé Slovensko, celý Schengen a dokonca ako náhradu za stratené životy budeme musieť prijať migrantov.

Blbosť, pán Krčméry!

Na jar vám vo vašich vyjadreniach fandila celá republika, dnes vás máme za idiota a zradcu. Naozaj by ma zaujímalo, čo sa musí stať aby odborník, ktorý má za sebou dlhé roky praxe, takto otočil. Aby zapredal svoje meno, svoju profesionálnu povesť a stal sa súčasťou bandy zapredancov, ktorá sa nás snaží zlikvidovať. Vy ste pre mňa úbožiak a je mi vás vlastne ľúto. Podľa mňa sa hanbíte ako pes, je vám zo seba na vracanie, keď sa ráno pri holení pozeráte na seba do zrkadla a byť vašou manželkou, zostanete bez večere.

Ako lekár, ktorý zložil Hippokratovu prísahu a máte dodržiavať etický kódex, robíte opak. Ale nech sa páči, rada si pozriem ako si ten vymyslený „sajrajt“ necháte pichnúť do tela, prosím, použite dvojitú dávku. Takisto chcem vidieť, ako napicháte touto nepreverenou látkou svoje vnúčence.

Ach, keby ste neklamali. Každý súdny človek vidí, že nás vydierate, že sa z nás smejete a skúšate našu poslušnosť a odolnosť. Podľa vás vlastne korona neútočí ani v dlhých radoch v Tatrách, ani v reštauráciách počas stravovania. Dokonca ani vtedy keď sa deti stretávajú na ihriskách. Ale! Presne 1. septembra si korona povie, že je čas zaútočiť a začne nasledujúci deň na druhom stupni ZŠ. Korona je taká prefíkaná, že obíde škôlkarov, ale aj vysokoškolákov. Moje deti nie sú psy, aby sedeli v škole s náhubkom na ústach! Deti sa majú v škole cítiť bezpečne a nie striehnuť či spolužiak má správne nasadené rúško. Alebo už z detí chcete vychovávať bonzákov? Žiaci sa v škole potrebujú sústrediť, mať čistú a sviežu myseľ, a nie uspávať sa v rúškach. Ako má dieťa pracovať a rozmýšľať? Pokiaľ budete spolu s vládou trvať na tom, že deti nastúpia do školy maskované rúškami, tak moja dcéra do školy nepôjde. Odmietam vašu špinavú hru.

Ako matka, ako vlastenka, ako človek používajúci zdravý rozum, rozhodne odmietam očkovanie proti COVIDu-19. Nedovolím, aby mi niekto bránil slobodne sa rozhodnúť, slobodne sa pohybovať a žiť v štáte, v ktorom odvádzam dane. Nie som ovca. Nie som samovrah. A vyzývam každého jedného uvedomelého rodiča, každého, kto je srdcom a dušou Slovák, aby sa vzoprel tejto tyranii.

Autorka článku Katarína Boková je regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin.

—————————

Prečítajte si tiež: Matovičovmu odborníkovi by sa páčilo vydierať ľudí, ktorí sa nedajú zaočkovať proti koronavírusu

—————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds