SHO: Róbert Švec verejne schvaľuje trestný čin. Odkazuje: Držte sa, Matteo Salvini

Taliansky Senát, horná komora parlamentu, hlasoval za odobratie poslaneckej imunity lídrovi strany Liga Severu Matteovi Salvinimu. Bude tak môcť byť súdený za zadržiavanie migrantov na lodiach kotviacich pri talianskom pobreží.

„Som hrdý, že som obhajoval Taliansko. Urobil by som to znova a urobím to znova, aj preto, že v júli prišlo šesťkrát viac migrantov ako za rovnaké obdobie pred rokom, keď bola Liga Severu vo vláde,“ vyhlásil Salvini v Senáte. Informujú médiá.

Na rozhodnutie talianskeho Senátu reaguje Róbert Švec:

Dekadencia dnešnej doby nepozná hranice, presne tak ako ani ľudská hlúposť. Talianske súdy budú súdiť talianskeho politika za to, že ochraňoval talianske záujmy. A aj európsku civilizáciu.

Ďakujem, Matteo Salvini, za to, že ste ich zadržiavali. A ak je trestným činom to, že ste chránili talianske národné a štátne záujmy, a aj Európu, verejne tento trestný čin schvaľujem.

————————-

Prečítajte si tiež: Video. Migranti obsadzujú Európu. SHO: Ak hovoríme o invázii, hovoríme pravdu

————————-

Štefan Polačik, podpredseda SHO v tom má jasno. Tak, ako aj väčšina Slovákov.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds