SHO: Školské tašky sme odovzdali deťom v Zbehoch. A pomohli sme aj v Prešove a vo Veľkom Krtíši

V sobotu 1. augusta sme pomohli mamičke Janke a jej dvom synom. Janka býva v Prešove a príkladne sa stará o svoje ratolesti. Našu pomoc si určite zaslúži. A my jej budeme pomáhať aj naďalej.

V nedeľu  2. augusta sme mali pracovnú cestu do Lučenca. Po práci sme pripravili malé prekvapenie pre Karinku a Janka a spolu s ich maminou Dankou sme ich zobrali na zmrzlinu a do miestneho mestského parku. Tu sa pohrali na preliezkach, hojdačkách a pokochali sa aj zvieratkami, ktoré tu chovajú.

V pondelok 3. augusta sme pomáhali vo Veľkom Krtíši. Pomohli sme základnými potravinami, ktoré sa starkej Estere a jej vnukovi Ľudovítovi v kuchyni určite zídu a aj vďaka nim si môžu navariť, napríklad, chutný obed. Pre niekoho bežný nákup, ale pre nich je to veľká pomoc. Pomoc, ktorú naozaj (bohužiaľ) potrebujú a ktorú sme znovu zabezpečili aj vďaka vám, dobrým ľuďom, ktorí s nami pravidelne pomáhate.

A začiatok augusta už patril aj blížiacemu sa novému školskému roku. Tak ako po minulé roky, aj tento rok pomôžeme rodičom detí v našom projekte s prípravou na nový školský rok. Prvé školské tašky, ktoré do nášho úspešného projektu venovala naša sympatizantka z Hlohovca, sme venovali Denisovi a Renému z obce Zbehy pri Nitre.

Ďalšie školské tašky, ako aj rôzne školské pomôcky odovzdáme rodinám v našom projekte už v priebehu augusta.

Vidíte, Slováci. Je to veľmi jednoduché. Pomáhajme si navzájom.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Potraviny, výlety, vlastenectvo. SHO: Aj o tom bol júl v projekte Staráme sa

————————-

Naša pomoc v Prešove:

Naša pomoc vo Veľkom Krtíši:

Malé prekvapenie pre deti z Lučenca:

Prvé školské tašky odovzdané chalanom v Zbehoch:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds