Video. Migranti obsadzujú Európu. SHO: Ak hovoríme o invázii, hovoríme pravdu

Talianska vláda, v otázke ochrany vonkajších hraníc Európskej únie zlyháva na plnej čiare. Ako prví si to odnesú domáci obyvatelia. Stále väčšie množstvo ilegálnych ekonomických migrantov zaplavuje talianske územie. Malý stredomorský ostrov Lampedusa bude nútený vyhlásiť stav núdze, pretože také množstvá migrantov nezvládajú. Väčšina ilegálnych migrantov je z Tuniska, ktoré je bývalou kolóniou Francúzska.

————————-

Prečítajte si tiež: Taliansky ostrov Lampedusa zahltili migranti

————————-

Až 98 % obyvateľov Tuniska vyznáva islam, a prevažná väčšina „zachránených“ migrantov sú mladí, zdraví muži. A preto ak hovoríme o plánovanej islamizácii Európy, hovoríme pravdu.

Servilný prístup talianskej vlády k ochrane vlastných, ale aj európskych hraníc, potom ako bol odstránení bývalý ministra vnútra Matteo Salvini, spôsobí domácemu obyvateľstvu ešte veľa utrpenia a talianskej ekonomike nemalé výdavky. Mimochodom, aj Slováci, vďaka „geniálnej“ dohode lídrov EÚ o záchrannom balíku, ručia za stovky miliárd eur, ktoré pôjdu na záchranu aj talianskej ekonomiky. Všetko zo všetkým súvisí a ak si niekto myslí, že Slovenska sa invázia migrantov z Afriky netýka, je na veľkom omyle.

Ohrozenie domáceho obyvateľstva, zničenie jedinečnej národnej kultúry, zvýšená kriminalita, nepokoje, násilná islamizácia, či vraždy v mene ich viery. To všetko sa už dnes deje v západných štátoch, ktoré riadia liberáli a falošní humanisti.

My, predstavitelia Slovenského Hnutia Obrody si ale plne uvedomujeme dôsledky ilegálnej migrácie. Vždy sa postavíme za tvrdé opatrenia na ochranu domáceho obyvateľstva. Spolupráca jednotlivých európskych národov musí byť založená na rovnocennosti a zameraná v prvom rade na ochrane pôvodných európskych národov a na ekonomickej spolupráci.

Reči o spoločnej solidarite považujeme za toxickú propagandu, proti ktorej budeme bojovať faktami. Postavíme sa proti akýmkoľvek snahám o umiestnenie ekonomických migrantov na území Slovenska, ale aj proti míňaniu peňazí z daní Slovákov na financovanie pochybných mimovládnych organizácií, ktoré pomáhajú pašovať ilegálnych migrantov do Európy TU.

Solidárni budeme! Ale v prvom rade s našimi dôchodcami, mladými rodinami, živnostníkmi a ľuďmi práce.

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda SHO.

————————-

Prečítajte si tiež: Srbsko nasadí armádu na ochranu obyvateľov. SHO: My by sme ju tiež nasadili. Aj proti asociálom

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds