Ľudia NEBLÁZNITE! Róbert Švec o prepadnutom hlase a teórii menšieho zla

Dámy a páni. Čím bližšie sú voľby, tým viac z každej strany počúvame niečo o prepadnutom hlase a voľbe menšieho zla.

Ľudia, NEBLÁZNITE! Ak budete takto uvažovať, Slovensko sa nepohne z miesta a aj naďalej budete žiť také životy, aké žijete, pretože nám budú vládnuť tí istí politici, ktorí ničia náš štát už vyše 20 rokov a ponúkajú nám EUrópske riešenia.

Odnaučte sa už konečne uvažovať v mantineloch, za toho nám nebolo až tak zle a začnite uvažovať KONEČNE za koho by nám mohlo byť dobre.

Opakujem znova, neexistuje väčšie alebo menšie zlo, existuje iba zlo a dobro. A medzi nimi si vyberáme. Ak si vyberiete opäť menšie zlo, tak potom sa nečudujte následkom.

A pokiaľ ide o prepadnutý hlas… Príklad. S nejakým subjektom sa zhodujete hodnotovo na 90%, ale voliť ho nebudete, lebo teória prepadnutého hlasu, radšej budete voliť subjekt, s ktorým sa zhodujete iba na 50%, lebo má akože väčšie šance sa dostať do parlamentu. A TOTO počúvame dosť často.

Budem otvorený a poviem to nahlas. To je podľa mňa čistá psychiatria…

Ak väčšina z vás opäť naletí recyklovaným politickým postavičkám a rôznym dvojtvárnym odídencom, tak potom nenariekajte, že… ak by ste to tušili… tak, ako to bolo v prípade výsledku vo voľbách v roku 2020.

Potom vám budeme do nemoty opakovať: My sme vám to hovorili…

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: VOĽBY 2023. RTVS sa nás pýta: V čom vnímate najväčšie problémy slovenského zdravotníctva?

————————-

Mgr. Róbert Švec. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds