FOTO. Autoštrajk: Slováci opäť vyšli do ulíc! SHO: Dole s covidovými zločincami okolo Matoviča!

V nedeľu 25. apríla sa vo viacerých slovenských mestách konal autoštrajk, ktorého cieľom bolo jazdami po slovenských mestách poukázať na nezákonné a alogické konanie vlády okolo Matoviča.

Autoštrajku v Nitre, Bratislave a Žiline sa zúčastnili aj zástupcovia nášho hnutia, aby aj týmto spôsobom verejne podporili Žiadosti rodičov o bezpodmienečný návrat školopovinných detí do škôl TU. To znamená, bez rúškovania, testovania a čoskoro už aj očkovania.

Štefan Polačik, k neochote väčšiny učiteľov a riaditeľov, postaviť sa na odpor voči pokusom na deťoch v školách, konštatoval: Aj fašisti v koncentračných táboroch sa vyhovárali, že plnili iba príkazy! Tak, ako sa dnes vyhovára väčšina učiteľov a riaditeľov škôl!

————————-

Prečítajte si tiež: Svetana Angelová: Ľahostajnosť niektorých rodičov voči pokusom na ich deťoch je zarážajúca!

————————-

Nitra:

Bratislava:

Žilina:

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds