SHO: Slováci. Podporujme sa navzájom a každý z nás bude silnejší a spokojnejší

V sobotu sme pomáhali v Nitrianskom kraji. Navštívili sme rodinu v obci Zbehy, v okrese Nitra, v ktorej vychovávajú dvoch chlapcov: Denisa a Reného.

Obidvaja chalani sa venujú športu, a najmä René, dosahuje vo futbale vynikajúce výsledky. Počas najbližšej návštevy chalanom odovzdáme aj kopačky, aby svoje talenty mohli aj naďalej rozvíjať a aby sa vo voľnom čase venovali radšej športu, ako všelijakým novodobým liberálnym hlúpostiam.

Sme veľmi radi, že náš projekt napĺňa základné poslanie, a to, aby si Slováci navzájom pomáhali. Ďakujeme Anetke za kopačky a športové potreby pre našich futbalistov a aj Erike z Nového Mesta nad Váhom, ktorá do nášho projektu tiež venovala kopačky.

Priatelia, sme tím. A my pevne veríme, že jedného dňa v ňom bude každý dobrý človek. Pretože pomáhať si je ľudské, normálne a potrebné.  

————————–

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Pre Janka sme pripravili prekvapenie k jeho 8. narodeninám. A vyšlo nám to

————————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds