Štefan Polačik k podlým praktikám TA3: Máte plné ústa demokracie a rovnosti. Ale ste novodobí cenzori

Televízia TA3 vytvára dojem, že dá priestor všetkým, pričom znevýhodňuje nové mimoparlamentné strany. Podľa nejakého prieskumu si toto médium povedalo, že priestor v predvolebných debatách dá iba prvým dvanástim stranám. To, že v parlamentných voľbách 2020 kandiduje 25 politických subjektov a v rámci zachovania rovnosti, by mali dostať všetci rovnaký mediálny priestor im zjavne neprekáža.

Cieľom tejto cenzúry je snaha o to, aby Slováci nespoznali strany a hnutia, ktoré prinášajú nové, reálne riešenia a pozitívny prístup, ako Slovenské Hnutie Obrody. Naopak, priestor v médiách dostávajú väčšinou strany, ktoré produkujú škandál za škandálom, alebo rýchlokvasené marketingové strany, ktoré sú síce po finančnej stránke plné, no hodnotovo prázdne.

A tak nám prepáčte páni z TA3, že sme normálni ľudia bez škandálov, že nehajlujeme po uliciach, nerozkrádame štátny rozpočet, nefetujeme, neprezentujeme sexuálne deviácie a teda sme pre vás nezaujímaví. No zároveň vás chcem ubezpečiť, že nikdy sa neznížime k tomu, aby sme nezodpovedným správaním znevážili značku Slovenské Hnutie Obrody a tým si získali vašu pozornosť.

Tak ako všetky ostatné, aj túto mediálnu prekážku, tvrdou a poctivou prácou prekonáme.

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Štefan Polačik: Otázka nestojí tak, či máme radi Rostasa. Ale či máme radi slobodu slova

————————-

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds