Sociálny projekt SHO: Pre Janka sme pripravili prekvapenie k jeho 8. narodeninám. A vyšlo nám to

V piatok večer sme mali cestu okolo Lučenca. Keďže sme vedeli, že náš šikovný Janko 7. februára oslavuje 8. narodeniny, rozhodli sme sa, že mu prichystáme také malé prekvapenie.

A vyšlo nám to. Janko sa čokoláde a detskému šampanskému veľmi potešil. Taká úprimná detská radosť, keď od nej poskakoval, to len potvrdzovala. Okrem toho sme mame Danke a sestričke Karinke znovu, po mesiaci, priniesli trvanlivé potraviny, jogurty, ovocie a zeleninu.

Bol to úžasný večer. Plný dobrej nálady, ktorá ovládla nielen celú izbu, v ktorej sa dve deti s mamou tlačia, ale hlavne naše srdcia.

Ďakujeme, kamaráti, že pomáhate spolu s nami.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Deti sú v našom projekte Staráme sa na prvom mieste. Naše pohodlie musí ísť bokom

————————

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds