Voľby 2020. RTVS: Rozhovor s Róbertom Švecom odvysielame v stredu 12. februára

Rozhlas a televízia Slovenska ako vysielateľ zo zákona pokračuje v realizácii vysielania v súvislosti s voľbami do Národnej rady Slovenskej republiky 2020, ktoré budú 29. februára 2020.

Róbertom Švecom bol nakrútený 10-minútový štruktúrovaný rozhovor na rôzne témy. Rozhovor odvysiela RTVS v stredu 12. februára o 16.25 na Jednotke a o 20.05 v Rádiu Slovensko. 

Róbert Švec: Ťažko budeme počúvať o kultúre a mravnosti z úst nekultúrnych štandardných politikov, ktorí svojím správaním už dávno prerazili dno politickej a aj spoločenskej slušnosti. Oni nie sú hodní, aby riadili náš štát, lebo každý deň dokazujú, že politiku chápu ako jeden veľký kšeft a biznis, a nástroj toho, ako zaopatriť svoju rodinu a kamarátov. Nechápu a nikdy nepochopia, že politika je služba národu a štátu. My nevstupujeme do politiky, aby sme sa prispôsobovali súčasným štandardným parametrom robenia politiky, vstupujeme do politiky, aby sme z politického chrámu vyhnali farizejov, ktorí ho už vyše 20 rokov okupujú. A uisťujem vás, že tých farizejov skôr alebo neskôr vyženieme.

————————

Prečítajte si tiež: TV JOJ: Hosťom v našej diskusnej relácii bude Róbert Švec. V utorok 11. februára. Naživo

————————

————————-

Prečítajte si tiež: ROZHOVOR. Róbert Švec: Do politiky prinášame zdravý rozum a proslovenské postoje

————————-

————————

Prečítajte si tiež: Voľby 2020. Róbert Švec pre TASR: Žiadne kompromisy so zločineckými agendami multi-kulti a LGBTI

————————

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds