SHO: Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa. Prečo? Aj pre TOTO…

Dámy a páni. AKTUÁLNE číslo novín Právo Národa je už na ceste k vám.

A pre vás, ktorí ešte vajatáte… Nespoliehajte sa na to, že všetko nájdete na internete. To už dávno neplatí. Staňte sa, pre istotu, aj čitateľmi poctivej proslovenskej tlačoviny, ktorej cieľom je šíriť vlastenecké povedomie slovenské a politicky nekorektné názory o udalostiach okolo nás.

Príspevok na vydávanie novín je vo výške iba 18 eur na kalendárny rok a môžete ho poukázať na číslo účtu SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do správy pre príjemcu napíšte: Vaše meno a priezvisko, adresu na ktorú vám máme posielať noviny, dar – Právo Národa, rok 2024.

Po pripísaní vašich príspevkov, vám noviny budeme posielať prostredníctvom Slovenskej pošty. A ako prvé vám pošleme číslo 11-12/2023.

Ďakujeme, že spoločne s nami šírite objektívnu pravdu.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: TV JOJ sa opýtala Šveca: Prvé rozhodnutie, ktoré urobíte po príchode do kancelárie prezidenta?

————————–

Titulná strana novín Právo Národa, číslo 01-02/2024. Zdroj: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds