SHO: Svätý Mikuláš obdaroval deti ovocím a sladkosťami aj v okrese Trebišov

Kamaráti, svätý Mikuláš bol aj včera v teréne  a navštívil aj okres Trebišov. Radosť urobil 6 deťom, ktoré sa z jeho návštevy veľmi potešili.

Pozrite sa, koľko radosti spôsobila naša spoločná obeta v tvárach a očiach detí, ktoré žijú v skromných, no čistých podmienkach a pre nás obyčajné mikulášske balíčky sú pre nich priam prepychom.

ĎAKUJEME aj pani Martine, ktorá pre Katku a Janka poslala balík s drogériou a inými užitočnými vecami. Obsah balíka im určite pomôže.

Pomáhajme si, Slováci, veď je to také jednoduché.

————————

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: SHO aj tento rok pripraví pre slovenské deti mikulášske balíčky

———————–

————————–

Prečítajte si tiež: Mikuláš navštívil deti v Banskobystrickom kraji. V piatok zavíta aj do okresu Komárno

————————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds