SHO: Švec k mediálnemu divadlu v hlavnej úlohe s Ficom: To sa naozaj nájdu ľudia, ktorí…

K včerajšiemu mediálnemu divadlu, v hlavných úlohách s Robertom F. a predstaviteľmi vládnej moci, jedna poznámka. Obšírnejšie sa k tejto téme vyjadrím neskôr.

Robert F. a jeho spolupracovníci sa stavajú do pozície záchrancov Slovenska a akože bojujú proti súčasnej vláde a jej nedemokratickým praktikám a nariadeniam.

Ale ten istý Robert F. vyhlási, že protest by sa konal v súlade s pandemickými nariadeniami vládnych zločincov. Inak povedané, chlapci a dievčatá od Roberta F., vrátane Roberta F., by legitimizovali svojou činnosťou vládu zločincov a jej protiprávne, nedemokratické nariadenia, proti ktorým akože bojujú.

To už nie je ani komické, to je na zaplakanie… A naozaj sa nájdu ľudia, ktorí tomuto cirkusu v podaní vládnej moci a akože opozície veria!?

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Štefan Polačik bol vypovedať na NAKA. Vládnym zločincom vadíme! A to je dobre!

————————

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds