SHO: Zločinec Sulík nám opäť ukázal svoje pochybné mentálne pochody. Švec mu vysvetlil, že je hlupák

Dámy a páni! Zločinec Richard Sulík opäť táral.

Neopichaní si možno v budúcnosti budú v prípade nakazenia ochorením c-19 priplácať za zdravotnú starostlivosť a dodal „tak ako si u zubára priplatia, tak aj tu by si nezaočkovaní priplatili“.

Richard, ale u zubára si priplácajú všetci (aj to je na svieži komentár, ale o tom potom), bez rozdielu. A vy chcete diskriminovať (a to je trestný čin) tých, ktorí sa nenechajú opichať experimentálnou gebuzinou a odoprieť im zdravotnú starostlivosť. A to je ten rozdiel.

A opäť zdôrazňujem, urobte to a v tom momente sa stane toto TU. A bodka!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: Ako vládni zločinci zo zdravotníkov nepriateľov verejného poriadku spravili

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds