Liberálne médiá: Detské experimentálne gebuziny sú už na Slovensku. SHO: Katarína Boková reaguje

Dámy a páni! Sľúbili sme vám, že aj napriek núdzovému stavu nájdeme spôsob ako s vami slobodne diskutovať na aktuálne spoločenské témy.

Prvá dišputa virtuálna sa skutoční už túto nedeľu 19. decembra od 19:00 hod.

Diskutovať s vami budú Štefan Polačik a Katarína Boková. Buntáciu môžete sledovať na našom úspešnom kanáli na YouTube TU.

Liberálne médiá nadšene informujú: Detské experimentálne gebuziny proti c-19 sú už na Slovensku! Toto naozaj chcete, Slováci?

Aj k tejto téme sa vyjadrí Katarína Boková

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Švec k mediálnemu divadlu v hlavnej úlohe s Ficom: To sa naozaj nájdu ľudia, ktorí…

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds