SHO: Štefan Polačik bol vypovedať na NAKA. Vládnym zločincom vadíme! A to je dobre!

Dámy a páni! Sľúbili sme vám, že aj napriek núdzovému stavu nájdeme spôsob ako s vami slobodne diskutovať na aktuálne spoločenské témy. Prvá dišputa virtuálna sa skutoční už túto nedeľu 19. decembra od 19:00 hod.

Diskutovať s vami budú Štefan Polačik a Katarína Boková. Buntáciu môžete sledovať na našom úspešnom kanáli na YouTube TU.

Začiatkom decembra Štefan Polačik vypovedal na NAKA.

Štefan Polačik: Predvolali ma vo veľmi životne dôležitej veci. Okrem toho, že vyšetrujú niektoré moje facebookové statusy, respektíve ako som v skutočnosti myslel to, čo som napísal, tak sa vedie aj vyšetrovanie pre podozrenie zo spáchania trestného činu Podpora a propagácia skupín smerujúcich k potlačeniu základných práv a slobôd. Teda, podľa nich, by Slovenské Hnutie Obrody malo byť takou skupinou. Je smutné, že v dobe, kedy nám vládne skupinka zložená z mafiánov, podvodníkov a bláznov, ktorí Slovensko ženú do záhuby, vyšetrujú mňa, namiesto zodpovedných za tento stav. Ale nevadí, niekomu veľmi vadíme a to je dobre!

Dámy a páni, aj tejto téme sa budeme venovať v buntácii virtuálnej…

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Zločinec Sulík nám opäť ukázal svoje pochybné mentálne pochody. Švec mu vysvetlil, že je hlupák

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds