SHO: Tento týždeň Topoľčany a okres Turčianske Teplice. Budúci víkend navštívime aj Štúrovo

Sme stále v uliciach medzi vami, dámy a páni, pretože nás zaujímajú vaše názory.

Tento týždeň sme sa s vami stretli na jarmokoch v Topoľčanoch a aj v obci Mošovce, v okrese Turčianske Teplice.

„Vstúpil som do nášho hnutia s myšlienkou pomôcť ľuďom, ktorí obetujú svoj voľný čas a peniaze, aby pomohli slovenským rodinám v zlej životnej situácii. Postupom času som začal podporovať Slovenské hnutie Obrody vo viacerých projektoch. Hnutie mi dalo možnosť stretnúť sa s mnohými ľuďmi, ktorí stratili vieru v dôstojný a plnohodnotný život. Aj preto som rád, že môžem zastupovať naše hnutie v Žilinskom kraji a môžem aj v tomto slovenskom regióne podať pomocnú ruku všetkým, ktorí budú našu radu a pomoc potrebovať,“ konštatuje Martin Frivaldský, regionálny zástupca SHO pre Žilinský kraj.

Budúci víkend sa tešíme na stretnutie s vami aj na jarmokoch v Štúrove a Žiari nad Hronom.

————————–

Prečítajte si tiež: Po Národnom pochode za život. Róbert Švec: Budeme na námestiach. Zvykajte si

————————–

Mošovce. Zľava: Martin Frivaldský a Katarína Boková. V strede dcéra Kataríny Bokovej.

Topoľčany. Zľava: Marián Chudý a Róbert Švec

Mošovce. Zľava: Martin Frivaldský a Katarína Boková

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds