Video. Róbert Švec: Čaputová slúži cudzím. My pracujeme pre Slovensko

Čaputová má opäť svoje politické dni. Počas stretnutia s predstaviteľmi štátov V4 tárala čosi o tom, že Slovenská republika volá po ďalšej integrácii a že sme proti návratu kompetencií členským štátom.

Omyl, Zuzana Čaputová. Väčšina zodpovedných Slovákov chce rovnocenné a pevné postavenie Slovenskej republiky v európskom spoločenstve. Trepaniny o hlbšej a ďalšej integrácii EÚ sú iba prianím vás a vašich liberálnych komplicov na čele s narkomanom Trubanom a synčekom privatizéra Beblavým.

————————–

Prečítajte si tiež: Čaputová opäť tárala. Chceme ďalšiu integráciu. Nie návrat kompetencií národným štátom

————————-

K táraniu Čaputovej zaujal postoj aj Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody. Pozrite si video.

 

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds